לכל אדם, עסק וארגון פוטנציאל גבוה 
הרבה מעבר לתפיסתנו

לקוחות מספרים עלינו ש...

"היה לי נסיון רב עם שיתופי פעולה עסקיים ועם יועצים אסטרטגים. ידעתי באופן כללי למה אני מצפה, ואיזה עבודה אני אמור לקבל. כאשר הכרתי את הילה סמלסול חשבתי שהיא כל כך נחמדה בהתחלה והיוזמה והחריצות שלה נועדו להרשים אותי כלקוח, על מנת שאעבוד איתה. אך לאחר עבודה מאוד אינטנסיבית במשך מספר חודשים היא תמיד הקפידה להיות: דייקנית, עמוקה, לחשוב לעומק ולרוחב, עם מוסר עבודה ברמה הכי גבוה שהכרתי! הילה זה שילוב נדיר ביותר בישראל – בולדוזרית עם נימוס, נחמדות, יושר ואכפתיות. אם בעתיד אזדקק לייעוץ אסטרטגי בתחום אחר, יהיה לי מאוד קשה לבחור איש מקצוע, כי הילה המחישה לי מה זה ייעוץ אסטרטגי אמיתי, כזה שמקדם את ההצלחה של החברה שלך!!!"

"מהיכרותי את הילה למעלה מ-10 שנים. הצטיינותה בניהול, הבנה עמוקה של מטרות החברה והעברת מסרים מדויקת ויעילה, הם נכסים שהילה מביאה עמה לכל ארגון עמו היא עובדת.
בשנתיים האחרונות הילה הדריכה את הצוותים אותם אני מובילה, בהיבטים שונים: תעמולה, מכירות ושיווק והביאה אותם להישגים גבוהים ושיפור ביצועים, הן בפן האישי והן בפן המקצועי.
בעקבות הכלים שהוטמעו בהדרכות: פרזנטציה אפקטיבית ותקשורת אפקטיבית, הצוות יודע היום לדייק את המסרים השיווקיים, להעבירם בפשטות ובבהירות, להשפיע על קהל הלקוחות ולהשיג את מטרותיו.
אחד הכישורים הייחודיים של הילה הוא היכולת להדריך קבוצה באופן מעניין ורותם לעשייה. כמו כן, היכולת להעצים את הצוות במנטורינג אישי – ואין זה משנה אם אלו אנשי שיווק או אנשי מכירות מתחומים שונים. ממליצה בחום! בכמה פגישות הצוותים שלי הגיעו ליעדים ולתוצאות מדהימות"

"הגעתי להילה בתחילת דרכי כעצמאית, לאחר שצפיתי בהרצאה שלה ומאוד התרשמתי. אינטואיטיבית, הבנתי שאני יכולה ללמוד ממנה המון על התנהלות עסקית ופיתוח העסק ואכן כך היה! היא עזרה לי מאוד לפענח את המהות של העסק שלי (תחום האוטומציה – תחום חדש שהצריך חינוך שוק) איך לתקשר אותו ואיך להתנהל מול לידים ולקוחות ברמה עסקית גבוהה. הילה הייתה מאוד קשובה לצרכים שלי, גם העסקיים וגם המנטליים, חיזקה אותם ותמיד הגיעה לפגישות עם רעיונות יצירתיים איך לקדם ולפתח את העסק, כשותפה מלאה על מנת לתת לי את הבוסט שהייתי זקוקה לו כדי לעלות על דרך המלך"

"הילה סמלסול היא מרצה בחסד. המקצועיות וההקפדה מלווים בחיוך ובנעימות יוצאת דופן"

ד"ר אדר מן
מרכז לימודי שיננות, ביה"ס לרפואת שיניים 2012-2020, אוניברסיטת תל אביב

"זו הפעם השנייה שהילה מרצה בפני כלל הצוות הרפואי לרפואת שיניים, אותו אני מנהל. ברצוני להביע את תודתי והערכתי להילה. בהרצאה היא מביאה ראיה רחבה של הנושאים המוצגים ונותנת הרבה נקודות למחשבה וליישום. התכנים מוגשים באופן מקצועי, נעים ומאוד מעניין. ממליץ על הרצאותיה בחום!"

ד"ר לוסיאן רדוביץ'
מנהל מרפאת מכבידנט, רמת אביב תל אביב

"הילה היא מרצה משכמה ומעלה. בשנה שעברה היא ליוותה את קבוצת הנוער והבוגרים שלנו בסדנאות אחת לשבועיים במשך 4 חודשים שקדמו לאליפות ישראל לשחיה. אין לי ספק שלהילה יש חלק גדול בהישגים שהגענו אליהם, הן מבחינה קבוצתית והן מבחינה אישית עבור כל שחיין בנפרד. בנוסף הילה עזרה לי רבות כמאמן לפתח את עצמי, הן בפן המקצועי והן בפן העסקי והאירגוני בניהולה של האקדמיה לשחיה

ממליץ בחום לכל מי שרוצה לעבור תהליך של שינוי ושיפור עצמי ועסקי!"

https://sport.kmc.co.il/index.php?dir=site&page=content&cs=5021

"לא כל יום פוגשים מישהי עם ראיה אסטרטגית שמשלבת חשיבה מחוץ לקופסה.
הילה סמלסול היא דוגמה ליזמית עם כריזמה ויכולת להניע אנשים, לממש את הפוטנציאל שלהם.
מעבר ליכולות העסקיות והראייה האסטרטגית, הילה מביאה איתה צד אנושי ורגישות שכל אדם
אשר יזכה לעבוד איתה יתרם ויהנה מאד. להילה יכולת בלתי רגילה לקחת תוכן, לרכז, לדייק אותו ולבנות הדרכות מותאמות לצרכי לקוח.
היא אחת הנשים היותר חזקות שפגשתי ומהיכרותי שלי איתה, כל פרוייקט שהיא לוקחת בו חלק, מגיע לסטנדרטים הגבוהים ביותר. מאחל לכל אחד ואחת, אדם כמו הילה שיודעת להסתכל קדימה, לחשוב יצירתי ולהוביל בצורה מסודרת תהליכים מורכבים. אני אישית קבלתי ידע וכלים שמלווים אותי עד היום בזכות העבודה המשותפת שלנו. תודה על מי שאת. את משהו מיוחד"

https://www.facebook.com/SnirIzhakian1