לכל עסק וארגון
פוטנציאל גבוה 
הרבה מעבר לתפיסתנו

הסיפור שלנו

החזון שלנו

להוביל עם שותפינו, עולם עסקי המושתת על ערכי אמון, כבוד הדדי, למידה מתמדת, עשייה משותפת מתוך תשוקה להגשמה והצלחה

אני מאמין

לכל אדם או ארגון פוטנציאל גבוה, הרבה מעבר לתפיסתנו. אנו מאמינים שזיהוי נכון של הפוטנציאל ומתן כלים רלבנטיים, יביאו למימושו מעל ומעבר לציפיות.

המשימה שלנו

להנגיש למנהלי ארגונים ובעלי חברות בארץ ובעולם ידע פרקטי, קל ליישום במטרה לקדם את מטרותיהם ומימוש הפוטנציאל שלהם ומעבר לו.

אנו מתמקדים במתן כישורים פרקטיים להון האנושי בארגון ובליווי שדרת המנהלים בדרכם למנהיגות מובילה בתחומם, בארגון לומד ומשתפר באופן תמידי לעבר מטרותיו ומעבר להן.

השווקים בהם אנו מתמקדים הם ישראל, אוקראינה וסין.

הפילוסופיה שלנו

כשם שהאדם הוא מיקרוקוסמוס של היקום, כל אדם בארגון משפיע ומושפע מהארגון, התעשייה המקומית והתעשייה העולמית בה הוא פועל. כל אדם נחשב. השקעה בהון האנושי בארגון היא ההשקעה המניבה ביותר.

ארגונים לומדים הם ארגונים מתפתחים, השומרים על הרלבנטיות שלהם בשוק ומשדרים להון האנושי שלמידה, התפתחות ויישום הלכה למעשה, הן דרך העולם להצלחה.

הגישה שלנו - השקפת העולם שלנו

הדרך להצלחה שזורה ברכישת ידע רלבנטי ויישומו האפקטיבי מתוך תשוקה לדבר.

שלושת המרכיבים: ידע רלבנטי, יישום אפקטיבי, תשוקה לדבר, חשוב שיתקיימו יחד בכפיפה אחת.

בעולם משתנה, ידע הוא כלי חשוב המהווה פוטנציאל אדיר להצלחה, אך הוא רק פוטנציאל.

אנשים וארגונים מצליחים הם כאלה שלומדים כמנהג שבשגרה, אך גם עושים את הפעולות הנדרשות להפנמה ומימוש הידע. פעולות פרקטיות, אפקטיביות, המקדמות אותנו להשגת מטרותנו.

רכישת הידע והעשייה, יתקיימו ללא הפסקה אם תהיה את התשוקה לדבר – התשוקה שהיא ה'דלק', להמשיך על אף האתגרים, על אף הכישלונות, על אף העליות והמורדות. ה'דלק' להנעה ולהנאה שבדרך.

למה חשוב ליצר למידה פנים ארגונית ?

  • למידה בתוך הארגון מאחדת את כולם סביב אותם ערכים ושפה ארגונית משותפת.
  • למידה המובילה להתמקצעות ולמובילות המייצרות גאוות יחידה.
  • מאפשרת ביטוי לתרומה אישית, לעורר ולקדם רעיונות יצירתיים בארגון.
  • מייצרת אווירת למידה יישומית והרגלים להשתפרות מתמדת.
  • מגבירה את המוטיבציה והרצון לעשייה מתוך תשוקה.

שיפור מיומנויות ניהול ומיומנויות מקצועיות, הפקת לקחים שיפור והתקדמות.

רצון - עשייה - תשוקה

רצון

מגלם בחובו את הסקרנות לדעת, את הבנת המשמעויות העמוקות וההשלכות. רצון הוא גם הכוונה והמיקוד. כשיש רצון ברור, גם תמונת המציאות המיוחלת ברורה וממוקדת.

עשייה

הן הפעולות הנעשות לקראת הגשמת המטרה. הפעולות הנכונות, האפקטיביות ושנמצאות בהלימה לרצון ולתשוקה לדבר.

התשוקה

היא הכוח המניע לעשייה. עשייה שמקורה בתשוקה תביא הנאה, סיפוק ותניע לעשייה נוספת כמעגל קסמים אין סופי.

שלושת האלמנטים: רצון, עשיה ותשוקה – הם כוחות המשיכה המניעים את הפעולות היומיומיות לקידום המטרות ומימוש החזון המשותף.

אודותינו

חברת HES CONSULTING  מתמחה ביעוץ אסטרטגי לארגונים וליזמים,

הוקמה ע"י היזמית הילה סמלסול

הילה מרצה ומנחה סדנאות מזה 20 שנים, יועצת לאסטרטגיה וליזמות, מלווה עסקים בכניסתם לשוק בסין ובאוקראינה, מרצה באוניברסיטת תל אביב וכספורטאית (שחיינית מאסטרס, מרתוניסטית וטריאתלוניסטית) – מתנדבת לקידום נוער העוסק בספורט מקצועי.

אחרי שסיימה את שירותה הצבאי כקצינת לוגיסטיקה מצטיינת בבה"ד 6 וביריחו השתלבה בתפקידי ניהול שונים בחברות מגוונות: פיצה האט, השמירה מוקד 99,  ניהלה שתי חברות: אי.בי.סי. אוטומוטיב מקבוצת הביטוח הראל, וקבוצת ריג'נסי.

ניהלה קריירה עשירה במגוון תפקידי ניהול בתעשיית הפארמה (כצ"ט, אבווי, אלטמן, נוברטיס GSK)

סיימה MBA מנע"ס – אסטרטגיה ויזמות בהצטיינות והקימה את הס קונסטלטינג,

– חברה המתמחה ביעוץ אסטרטגי לארגונים ומיזמים.

למה הס קונסלטינג ?

  1. במסגרת היעוץ האסטרטגי ללקוחותינו, מעבר לאבחון המדויק, אנו מתמקדים בחיבור פרקטי לעשיה בשטח, שמניב לתוצאות מהירות בטווח הקצר ובניית תשתיות לטווח הארוך.
  2. החלק יישומי של האסטרטגיות כולל בין היתר, התאמת הכשרות לארגון, במגוון תחומים החל מבניית חזון, התאמת מבנה ארגוני, ניהול תהליכים, סדנאות מנהלים, בניית תכנית תגמול, התווית אסטרטגיה, דיוק המסרים השיווקיים ומתן כלים להגדלת המכירות ונתחי שוק.
  3. הידע והניסיון הרב שלנו בתחומי פעילות מגוונים מאפשרים לנו לתת מענה הן לכל היררכית הארגון, החל ממנכ"לים ועד לצוותי השטח והן לזרועות השונות בארגון: ניהול, מיתוג, תפעול, שיווק, מכירות ועוד.

*ידע ללא יישום הוא פוטנציאל לא ממומש – בכל הסדנאות שלנו החלק הארי הוא היישום הפרקטי של התכנים, תוך דיוק הביצועים לאפקטיביות מרבית.

**אנו מלווים את לקוחותינו במגוון תכניות ליווי. לאחר אבחון מהיר ומדויק של המצב המצוי, הכנת תכנית עבודה למצב הרצוי ומיקסום הפוטנציאל העסקי ומעבר לו.

לקוחות מספרים עלינו ש..

John Doe
John Doe@username
קרא עוד
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
John Doe@username
קרא עוד
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
John Doe@username
קרא עוד
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
הקודם
הבא